facebook

Wasze historie

W tym miejscu znajdą się wasze historie związane ze zbliżaniem się za pośrednictwem naszych kart.


Dodaj historię

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Sergiusz

Dzięki Amorii dziś jestem najszczęściwszym człowiekiem na świecie. Joasia od zawsze mi się podobała, ale nigdy nie potrafiłem jej tewgo okazać. Dopiero jako tajemniczy wielbiciel otworzyłem się przed nią w rozmowach na tym portalu, a gdy przyszedł odpowiedni moment zdemaskowałem się. Dziś jesteśmy szczęśliwą parą z planami na przyszłość :))

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Adam Z.

Pomysł z kartami bardzo dobry. Dzięki karcie, którą zostawiłem za szybą auta, nawiązałem bardzo bliską znajomość z jedną koleżanką z pracy.

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Patek

Karta Amoria została przezemnie podrzucona pewnej dziewczynie, którą od duższego czasu widywałem w tramwaju. Nie potrafiłem podejść i zagaić rozmowy, lecz już w internecie nie sprawiało mi to trudności. Okazała się bardzo miłą i kontaktową dziewczyną, choć niestety nic z tego nie wyszło, bo okazała się zajęta :(

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Kasia

Fajna idea łączenia ludzi, którzy są niesmiali. Szkoda, że nie zadziała to w samochodach, w których widuje się "interesujące" osoby.

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Krzychu

Bardzo fajne rozwiązanie z tymi kartami. Dzięki temu poznałem dziewczynę, którą już od dawna miałem na oku ;)

Data dodania: 2017.10.15     |     Historia użytkownika: Lawendowa

Dzięki karcie sprawdziłam swego chłopaka co do którego miałam pewne wątpliwości. I nie myliłam się niestety. Tak więc Amoria pomogła- choć zadziałało to w drugą stronę :p